Jakościowe i eleganckie

Nasze dekory styropianowe wyróżniają się spośród innych.
Przekonaj się dlaczego!

Sztukateria styropianowa elewacyjna

Sztukateria styropianowa elewacyjna posiada, naprawę bogatą historię. Wszystko dzięki temu, że sztukaterię wykorzystuje się już od wieków. Pomimo tego, że stosowano ją jeszcze nawet przed naszą erą, nadal nie wyszła z mody, a wręcz przeciwnie!

Sztukateria styropianowa cieszy się obecnie coraz to większym powodzeniem i jest wykorzystywana w wielu budynków ponieważ pozwala ona na uzyskanie ciekawych efektów przy minimalnych kosztach, a ponadto jest na tyle wytrzymała, aby latami być w nienagannym wyglądzie.

Jej rozpowszechnienie na wielką skalę zaczęło się, kiedy odkryto jak stworzyć styropian. Dzięki temu większa ilość osób była w stanie sobie na nią pozwolić. W dawnych czasach sztukateria była wykonywana ręcznie, ozdabiano w wymyślny sposób budynki arystokratów i kościoły, wynajmując do tego artystów. Kiedy jednak zaczęto wytwarzać sztukaterię elewacyjną na cały świat ze styropianu jej wykonanie stało się łatwe, tak samo jak i jej montaż.

Sztukateria styropianowa kiedyś, a dziś

Sztukateria kiedyś Sztukateria dziś
Wytwarzana ręcznie Wytwarzana przy pomocy maszyn z dużą precyzją, takie jak na przykład laser
Pracochłonne ozdabianie domu Bardzo szybki montaż na elewację
Wysoki koszt wynajęcia artysty lub próby udekorowania domu na własną rękę Niski koszt, szybka i często darmowa dostawa
Ograniczona ilość wzorów możliwa do stworzenia lub długi czas tworzenia dokładnego wzoru Obecna technologia pozwala na wykonanie nawet najbardziej wymagających precyzji wzorów

Obecnie jest na tyle tania, że każdy może sobie na nią pozwolić, a w dodatku wybrać swój ulubiony wzór sztukaterii ze styropianu z naprawdę wielu wariantów do wyboru.

Złóż zamówienie