Jakościowe i eleganckie

Nasze dekory styropianowe wyróżniają się spośród innych.
Przekonaj się dlaczego!

Pachnąca kuchnia - styropianowe listwy sufitowe

Kuchnie prowansalskie to ostatnio hit wielu pomieszczeniach. Przepiękne żłobienia w drewnie i biel to propozycja dla osób, które kochają eleganckie, a zarazem wiklinowe dodatki. W kuchni prowansalskiej mamy do czynienia z wieloma różnymi bibelotami i akcesoriami, które nadają charakteru. Bukiety ziół i kwiatów to nieodłączne jej części.

Warto w takim stylu kuchni, zdecydować się na styropianowe listwy sufitowe, dzięki którym uzyskacie, jeszcze lepszy wygląd kuchni. Dzięki temu, że występują one w kilku modelach, można dopasować je perfekcyjnie, do każdej kuchni. Styropianowe listwy sufitowe to jedno z najlepszych rozwiązań, jakie warto zastosować w pomieszczeniu. Kuchnie prowansalskie pachną ziołami, przez co zachęcają do siedzenia w niej. Listwy styropianowe sufitowe to idealny pomysł, na nowoczesne pomieszczenia.

Naturalna i przytulna

Kuchnia prowansalska jest najczęściej jednak wybierana przez kobiety. Biel, pastele i zapach pieczonych bułeczek z południa Francji to coś, co zachęca do jej wyboru. Można powiedzieć, że trochę jest w niej po wiejsku a z drugiej strony elegancko. Wiele osób uważa również, że jest staromodna i niechlujna. Jednak ma wiele do czynienia z drewnem. Szczególnie jeżeli mamy do czynienia z podłogą. Najczęściej spotkamy podłużne deski, ale także marmur czy płytki.

Inspiracji jest wiele i warto z nich korzystać, jednak warto wprowadzić w niej coś, co nas wyróżnia. Styropianowe listwy sufitowe to coś, co nada jej indywidualnego charakteru.

 

 

 

Złóż zamówienie