Jakościowe i eleganckie

Nasze dekory styropianowe wyróżniają się spośród innych.
Przekonaj się dlaczego!

Listwy ze styropianu

Witamy w świecie wykwintnych detali sztukateryjnych, które nadadzą odpowiedni charakter Twojego mieszkania czy elewacji. Listwy ze styropianu to świetny sposób na odnowę mieszkania, dzięki nim optycznie powiększysz swoje mieszkanie. Będzie wydawało się wyższe i znajdziesz w nim nowe przestrzenie do zagospodarowania.

Listwy styropianowe przeznaczone są również do dekoracji fasad i elewacji budynków. Nasze artykułu nie tylko świetnie się sprawdzą w mieszkaniach ale również w salach balowych czy restauracjach. Listwy styropianowe odmienia wnętrza luksusowych hoteli i teatrów. Sprawdź naszą ofertę i zobacz wiele wspaniałych propozycji, które zachwycą Cię swoją estetyką.

Styropianowe listwy dekoracyjne

Dzięki styropianowym listwom dekoracyjnym z pewnością twoje wnętrze będzie wyglądało modnie. Świetnie współgrają z pozostałymi elementami dekoracyjnymi wnętrza. Cechują je wykwintne wzory i niepowtarzalne modele. Styropianowe listwy dekoracyjne można pomalować na inny kolor. Jeżeli chcesz aby świetnie współgrały z elewacją zmień ich odcień. Nawet w mniejszych nieruchomościach sztukateria wnętrz może zdziałać cuda i diametralnie odmienić wnętrze.

Listwy styropianowe

Listwy styropianowe będą idealnym zwieńczeniem ściany i sufitu. Świetnie sprawdzą się przy ich łączeniach. W naszej firmie znajdziecie najciekawsze propozycje pod kątem stylizowane wzornictwa. Każdy miłośnik klasycznego stylu będzie usatysfakcjonowany prezentowaną przez nas ofertą. Należy podkreślić że listwy styropianowe sprawdzą się świetnie w nowocześniejszych aranżacjach, a także w pomieszczeniach w których króluje ponadczasowy minimalizm w skandynawskim stylu.

Złóż zamówienie