Jakościowe i eleganckie

Nasze dekory styropianowe wyróżniają się spośród innych.
Przekonaj się dlaczego!

Listwy sztukateryjne styropianowe

Jeżeli wciąż szukasz inspiracji, która pozwolą się odmienić wnętrze zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą listew sztukateryjnych styropianowych. Przez ich niezliczoną game wzorów na pewno znajdziesz coś dla siebie! Listwy sztukateryjne ze styropianu to idealne rozwiązanie na dekoracje podłóg czy sufitów.

Możesz również użyć ich do upiększenia obrazów czy ścian. W naszej ofercie znajdziecie również listwy styropianowe oświetleniowe. Nie różnią się niczym od tych zwykłych listew jedynie mają światełka LED, które mogą być kolejnym źródłem światła w Twoim mieszkaniu. Listwy sztukateryjne styropianowe są efektownym rozwiązaniem.

Listwy styropianowe

Listwy styropianowe to bardzo praktyczny element naszych domowych wnętrz. Pozwala na estetyczne wykończenie sufitów czy ścian. Ukrywają nie tylko nierówności ale również różne elementy instalacji elektrycznych. Listwy styropianowe sufitowe dodadzą szyku i elegancji za pomocą wymyślnych wzorów i ozdobnych kompozycji. Listwy sztukateryjne styropianowe pomogą odmienić Ci każde pomieszczenie w Twoim domu! Niewątpliwe ważna jest ich nietoksyczność. Listwy są bezpieczne i nie zawierają freonu. Żaden z domowników nie zatruje się nimi gdyż są przyjazne dla środowiska.

Listewki styropianowe

Listewki styropianowe to niebywałe odkrycie w XXI wieku. Chodź powstały lata temu, to właśnie dziś zostały przywrócone do łask. Jeżeli jesteś zainteresowany ich kupnem, skontaktuj się  z naszymi pracownikami.

Tel: +48 657 384 458

E-mail: zadzwonno@gmail.com

Złóż zamówienie