Jakościowe i eleganckie

Nasze dekory styropianowe wyróżniają się spośród innych.
Przekonaj się dlaczego!

Listwy styropianowe sufitowe

Listwy styropianowe sufitowe wykonywane są często jako ramki okienne, drzwiowe jednak najczęściej instalowane są przy suficie. Listwy styropianowe sufitowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą unowocześnić swoje mieszkanie. W dzisiejszych czasach znów wracają do łask. Pełnią funkcje dekoracyjną dzięki ilości wzorów jednak mogą one posłużyć do ukrycia mankamentów na ścianach jak na przykład pęknięć.

Listwy styropianowe sufitowe, produkowane przez naszą firmę wykonujemy:

  • w dowolnym wymiarze;
  • w dowolnym kształcie według waszego rysunku czy zdjęcia;
  • wszystkie elementy wykonujemy w odcinkach 2m;

Ponadto wszystkie zamówienia realizujemy specjalnie pod klienta. Wysyłamy również próbkę danego elementu w celu przymiarki. Czas oczekiwania na zamówienie to około 2-3 dni.

Gdzie zamontować listwy styropianowe sufitowe?

Montaż listew styropianowych sufitowych jest bardzo łatwy. Kolejnym plusem jest fakt, że listwy te odporne są na działania wilgoci, dlatego możesz je zamontować tak naprawdę w każdym pomieszczeniu. Świetnie sprawdzą się w salonie, kuchni czy nawet łazience. Świetnie się wkomponują w każde pomieszczenie. Idealnie sprawdzą się również jaka rama obrazów, okien lub drzwi.

Dzięki nim Twoje wnętrze stanie się nowoczesne i niepowtarzalne. Jest to inwestycja na długie lata dlatego nie zwlekaj i stwórz nowy styl w swoim mieszkaniu dzięki produktowi jak listwy styropianowe sufitowe.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

 

 

Złóż zamówienie