Jakościowe i eleganckie

Nasze dekory styropianowe wyróżniają się spośród innych.
Przekonaj się dlaczego!

Listwy styropianowe ozdobne

Elementy dekoracyjne ze styropianu

Wykończenie sufitów i ścian to nie tylko farba emulsyjna w wybranym kolorze. Ozdobne listwy styropianowe będą idealnym rozwiązaniem urządzając nowe wnętrza lub aranżując stare mieszkanie. Wydawać się może, że mogą przysporzyć problemów podczas montażu jednak obalamy ten mit! Elementy dekoracyjne ze styropianu nadają pomieszczeniu szyku i klasy. Są idealne dla miłośników nowoczesnych rozwiązań czy klasycznych. Cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jednym z powodów mającym wpływ na wzrost popularności sztukaterii.

Do elementów dekoracyjnych ze styropianu należą rozety, gzymsy czy kasetony i przede wszystkim listwy styropianowe ozdobne. Ich montaż najczęściej przebiega na suficie. Pomimo tak trudnego miejsca w montażu ich instalacja przebiega bardzo szybko, nie tracąc cennego czasu.

Dobry klej to podstawa montażu listew styropianowych ozdobnych

Aby chcesz żeby twoja sztukateria posłużyła Ci na długie latam zainwestuj w odpowiedni klej. Musi to być klej o wysokiej sile spajania jednak przy tym powinien być o delikatnych właściwościach aby nie zniszczył elementów dekoracyjnych. Zastosowanie kleju  nie wymaga specjalnych umiejętności. Ważne jest aby ozdobne listwy styropianowe były czyste.

Przed dokonaniem zakupu kleju, zorientuj się z jakiego materiału są wykonywane. Do sztukaterii gipsowych z racji ich ciężaru warto zaangażować specjalistów. Z dużą jednak łatwością przytwierdzicie elementy ze styropianu.

Nasza sztukateria - taka jak listwy styropianowe ozdobne - cieszy się ogromnym zainteresowaniem, między innymi przez fakt, że jest przyjazna dla środowiska. Nie zawiera freonu dzięki temu nie zagraża życiu. Ogromnym atutem jest fakt, że nie jest łatwopalna.

Złóż zamówienie