Jakościowe i eleganckie

Nasze dekory styropianowe wyróżniają się spośród innych.
Przekonaj się dlaczego!

Salon w stylu rustykalnym

Styl rustykalny to przede wszystkim duża prostota. Charakteryzuje się wykorzystaniem dużej ilości drewna. Doskonale sprawdzi się, kiedy zastosujemy go w salonie. Pamiętajmy, że stylu rustykalnego będą pasowały listwy ozdobne sufitowe. Jeżeli zdecydujecie się na wystające z sufitu drewniane belki, to listwy świetnie podkreślą ich wygląd. Mogą spokojnie być zamontowane do drewna. Listwy ozdobne sufitowe, sprawdzą się perfekcyjnie w stylu rustykalnym również ze względu na zmianę ich koloru na przykład na czarny czy szary. Malując je farbą do drewna, można w prosty sposób je dopasować do każdej powierzchni.

Listwy ozdobne sufitowe to również możliwość ich zastosowania w każdym pomieszczeniu. Nie musicie się ograniczać tylko do salonu. Staną się nieodłącznym elementem w każdym wnętrzu. 

listwy ozdobne sufitowe

Nasza propozycja

Salon w stylu rustykalnym, potrzebuje bliskości z naturą. Dlatego właśnie najwięcej w pomieszczeniu mamy do czynienia z drewnem. Pomimo że na początku wspomnieliśmy o prostocie, to wcale nie chodzi tutaj o minimalizm. Wnętrza co prawda, urządzone są skromnie, to jednak ilość materiałów jest dość duża.

Oprócz widocznych, dużych belek, warto, jest również zdecydować się na ściany z czerwonej cegły i przepiękne, duże okna. Dopełnieniem tego stylu mogą okazać się wysokie pomieszczenia. Warto również zdecydować się na czarne loftowe oświetlenie, które dopełni całą aranżację. Coraz większą role odgrywają wiklinowe kosze, lampy naftowe czy ozdobne tkaniny z lnu, bawełny czy wełny.

Decydując się na rustykalny styl w salonie, możecie być pewni, że tylko na tym zyskacie. Listwy ozdobne sufitowe to propozycja, która sprawdzi się zawsze.

 

 

Złóż zamówienie