Jakościowe i eleganckie

Nasze dekory styropianowe wyróżniają się spośród innych.
Przekonaj się dlaczego!

Tapeta w przedpokoju

Przedpokój, choć dla wielu jest miejscem, w którym zostawia się jedynie buty i kurtkę dla innych pełni bardzo ważne funkcję. Przede wszystkim, każdy, kto wchodzi do naszego domu czy mieszkania, musi przez niego przejść. Często są to dość małe przedsionki, które są wizytówką naszego domu. Warto w nich zastosować listwy ozdobne sufitowe styropianowe, dzięki którym pomieszczenie się optycznie powiększy i stanie się eleganckie. Dlaczego przedpokój nie może być szykownym? Oczywiście, że może! Listwy ozdobne sufitowe styropianowe to nieodłączną część szykownych wnętrz.

Jeżeli nie masz pomysłu na wykończenie swojego wnętrza, warto sprawdzić nasze propozycję. Gwarantujemy, że wszystkie inspiracje, to praktyczne i uniwersalne rozwiązania, które warto zainstalować w pomieszczeniach. Listwy ozdobne sufitowe styropianowe podkreślą wygląd każdej tapety. Możecie być pewni, że nie będziecie zawiedzeni!

Nasz pomysł

Obecnie na rynku mamy do czynienia z wieloma modelami tapet. Jednak przedpokój jest miejscem szczególnym, w którym wybór musi być dobrze przemyślany. Proponujemy tapetę przedstawiającą brzozy. To doskonały sposób, na to, aby powiększyć je optycznie i nadać tajemniczości. Do tego warto skorzystać z listew ozdobnych sufitowych styropianowych i przepięknie zakończyć miejsca, w których tapeta się kończy. Do tego warto zdecydować na ogromną szafę, która ukryje wystające płaszcze i buty. Tak, aby pomieszczenie to stało się minimalistyczne.

 

 

 

 

Złóż zamówienie