Jakościowe i eleganckie

Nasze dekory styropianowe wyróżniają się spośród innych.
Przekonaj się dlaczego!

Czarna łazienka

Jeżeli nie masz pomysłu na przepiękną łazienkę, warto zdecydować się na zastosowanie w niej koloru czarnego. Czerń można zastosować w różnych elementach. Najczęściej jednak są to  płytki, akcesoria jak bateria czy oświetlenie. Wybierając czerń na kolor dominujący warto, jest przemyśleć wszystkie, kwestie, jakie są z nimi związane. W pierwszej kolejności nie powinniśmy zapomnieć o listwie sufitowej. Z jej pomocą możemy sprawić, że pomieszczeni stanie się optycznie większe dzięki temu, że przemalujemy ją na kolor na przykład ściany czy płytek. Listwa sufitowa to rozwiązanie, które przypadnie każdemu do gustu. Tak subtelne i delikatne dekory, to jedno z najlepszych rozwiązań dla każdego.listwa sufitowa w łazience

Czarna łazienka to bardzo duża elegancja, z której każdy powinien skorzystać. Wybierając ją, możecie być pewni, że wszystkie wasze problemy związane z aranżacją wnętrz znikną! Listwa sufitowa to uniwersalny dekor, który ożywi każdą przestrzeń.

Nasz pomysł

Czerń w łazience, warto połączyć z marmurem. Wiele osób decyduje się również na zastosowanie w niej drewnianych elementów. W ten sposób uzyskacie szykowne pomieszczenie, w którym spokojnie stworzycie SPA. Tak świetne rozwiązania, jednak można zastosować w każdym pomieszczeniu. Warto wziąć pod uwagę jednak, że w małych pomieszczeniach, może czerń jeszcze bardziej je pomniejszyć. Należy jednak nie zapomnieć, o listwie sufitowej, która ożywi każdą przestrzeń.

Złóż zamówienie