Jakościowe i eleganckie

Nasze dekory styropianowe wyróżniają się spośród innych.
Przekonaj się dlaczego!

Listwy oświetleniowe

Listwa oświetleniowa ścienna wprowadza do wnętrza bardzo atrakcyjnego designu przez przełamanie jednolitej struktury ściany. Pozwalają uniknąć smutnego wyglądu w pomieszczeniach. Listwy oświetleniowe są produktem obecnie najczęściej wybieranym przez Klientów. Cieszy się taką samą popularnością co listwy przysufitowe.

Efektownie wpiszę się zarówno w rustykalne wnętrza jak i nowoczesne. Piękna biała listwa optycznie powiększy wasze pomieszczenie i sprawi wrażenie większego. Wybierając nasze listwy styropianowe masz gwarancje jakości, którą trudno znaleźć w dzisiejszych czasach.  Stajemy na wysokości zadania aby dogodzić każdemu Klientowi.

Listwa oświetleniowa na ścianę

Listwa oświetleniowa na ścianę pomimo tego, że nie są wcale drogimi materiałami, kojarzą się powszechnie z wnętrzami luksusowymi i królewskimi. Różnorodne ich formy pozwalają na kreatywne zastosowanie tekstur i kolorów na pionowych płaszczyznach naszego mieszkania. Warto pomyśleć o nich chociażby dlatego, że zastosowanie innych produktów w niektórych miejscach często nie jest możliwe.

Niektórzy fachowcy uważają, że listwy oświetleniowe nie są tak wyraziste, jak te wykonane z gipsu. I chociaż na styropianowych trudno jest uzyskać tak ostre i równe krawędzie jak na gipsowych to wciąż są najchętniej wybierane pośród wszystkich materiałów dekoracyjnych.

Montaż listew oświetleniowych

  1. W pierwszej kolejności powinieneś wybrać miejsce na ścianie w którym mają być zainstalowane listwy oświetleniowe ścienne.
  2. Następnie  dokładnie je wymierz, jakich listew potrzebujesz.
  3. Kolejnym krokiem dotnij listwy styropianowe tak aby je dostosować do montażu.
  4. Użyj kleju do styropianu i przyklej je.

 

Złóż zamówienie