Jakościowe i eleganckie

Nasze dekory styropianowe wyróżniają się spośród innych.
Przekonaj się dlaczego!

Dekory na elewacji

Nie tylko wnętrza pełnią ważną rolę, ale i wygląd zewnętrzny domu. To właśnie on jest naszą wizytówką, dlatego nie tylko warto dbać o czystość podwórka, ale także o wygląd struktury i elementów dekoracyjnych. Jedną z naszych propozycji jest gzyms. Jeżeli zdecydujecie się na jego montaż, możecie być pewni, że znikną wszystkie wasze problemy, związane z pomysłem na elewację. Gzyms to uniwersalny dekor, który sprawdzi się idealnie na elewacji domu, ale i wielu nieruchomości. Można spokojne go zainstalować na restauracji, hotelu czy muzeum. Na każdej nieruchomości będzie perfekcyjnie wygląd.

Gzyms dzięki swoim właściwościom, a przede wszystkim odporności na warunki pogodowe, będzie wam służył na strukturze nawet kilkadziesiąt lat. Gwarantujemy, że spełni wszystkie swoje funkcje i stanie się nieodłączną częścią każdej nieruchomości.

Pomysł na nieruchomość

Dom nie musi przypominać surowej, dużej bryły, można sprawić, że stanie się on doskonałej jakości i przede wszystkim zostanie wzbogacony o dekoracyjne elementy. Taki rodzaj dekorów stosowało się przez stulecie. W dzisiejszych, czasach jednak wróciły do łask i występuje w szerokiej gamie wzorów, które perfekcyjnie ozdabiają ściany budynków. Naszym pomysłem jest zastosowanie gzymsów, wokół okien i drzwi.

Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób poprawić wygląd elewacji warto, jest zastosować wyżej wymienione dekory i sprawić, że pomieszczenia staną się przepiękne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Złóż zamówienie